Dostawa i sposoby płatności

Dostawa

Kurier InPost

Współpracujemy z kurierem InPost. Dla tego sposobu dostawy obowiązują ceny zależne od wagi zakupionych towarów: 14,15zł (waga do 29kg), 28,30zł (waga do 58kg), 32,45zł (waga do 87kg). W przypadku cięższych przesyłek cena jest ustalana indywidualnie.

Odbiór osobisty

Towar można odebrać pod dwoma adresami:

  •   ul. Franowo 1, boks 528 W3, 61-302 Poznań (teren WGRO)
  •   ul. Krasickiego 3, 62-035 Kórnik (bloki TBS)

Transport Atopik

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą w okolicach Poznania możliwy jest darmowy transport towaru po wcześniejszym uzgodnieniu warunków współpracy. Zadzwoń pod numer 604 087 760 lub napisz na adres biuro@atopik.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Płatność

Szybkie płatności

Najszybsza i najwygodniejsza z dostępnych opcji. Szybkie płatności realizowane są przez serwis tpay.com. Nie pobieramy żadnej opłaty za skorzystanie z tej opcji.

Przelew tradycyjny

Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, to po złożeniu zamówienia otrzymasz informacje potrzebne do wykonania przelewu. W przypadku klientów detalicznych realizację zamówienia zaczniemy po otrzymaniu płatności.

Płatność przy odbiorze

Ostatnią z opcji płatności jest płatność przy odbiorze. Jeśli jest to płatność za pobraniem, to zostanie doliczona opłata do ceny przesyłki.