Dostawa

Kurier InPost

Współpracujemy z kurierem InPost. Dla tego sposobu dostawy obowiązują ceny zależne od wagi zakupionych towarów: 14,15zł (do 29kg), 28,30zł (do 58kg), 42,45zł (od 59kg).

Kurier InPost za pobraniem

Cena również zależna od wagi, ale stawki są trochę wyższe niż w przypadku "zwykłego" kuriera: 16,50zł (do 29kg), 33zł (do 58kg) i 49,50zł (od 59kg).

Paczkomaty InPost

Przesyłki możliwe do odebrania w Paczkomatach tylko za 9,49zł (do 24kg).

Odbiór osobisty

Towar można odebrać pod dwoma adresami:
ul. Franowo 1, boks 528 W3, 61-302 Poznań (teren WGRO)
ul. Krasickiego 3, 62-035 Kórnik (bloki TBS)
W przypadku odbioru osobistego w Poznaniu potrzebna jest karta wjazdowa umożliwiająca wjazd na teren Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej i pobierana jest jednorazowa opłata za wjazd. Szczegóły można znaleźć na stronie WGRO.

Transport Atopik

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą w okolicach Poznania możliwy jest darmowy transport towaru po wcześniejszym uzgodnieniu warunków współpracy. Zadzwoń pod numer 604 087 760 lub użyj formularza kontaktowego, aby dowiedzieć się więcej.

Płatność

Szybkie płatności

Najszybsza i najwygodniejsza z dostępnych opcji. Szybkie płatności realizowane są przez serwis tpay.com. Nie pobieramy od klientów żadnej dodatkowej opłaty za skorzystanie z tej opcji, pokrywamy całość prowizji dla serwisu tPay.

Przelew tradycyjny

Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, to po złożeniu zamówienia otrzymasz informacje potrzebne do wykonania przelewu. W przypadku klientów detalicznych realizację zamówienia zaczniemy po otrzymaniu płatności.

Płatność przy odbiorze

Ostatnią z opcji płatności jest płatność przy odbiorze. Jeśli jest to płatność za pobraniem, to zostanie doliczona opłata do ceny przesyłki.